Informace

o naší firmě

Kdo jsme?

Já jsem Jarka a to je můj manžel Milan.
Já miluju práci se sklem už snad od pravěku a
on mi do toho fušuje se svými nápady, kterým pak
vdechuji život. 

Jsme z Nového Boru, srdce českého sklářství, kde máme od roku 2010 i naší dílnu,  

Já jsem malířka skla a dlouhé roky dodávám ručně malované smaltované sklo zákazníkům z východu, hlavně z Ruska a Arménie. České smaltované sklo miluji a chtěla bych jej dělat tak dlouho, jak jen to půjde. Je to tradice a naše pýcha a chci, aby moje dílna byla jednou z pokračovatelů této tradice.

Dále spolupracuji i s dalšími skláři a firmami z Nového Boru a okolí a díky tomu se moje práce dá vidět například ve Skandinávii, Anglii i USA.  

Jak se mění svět a tradiční interiéry se mění na moderní, čisté a minimalistické, tak se mění i požadavky lidí na doplňky. My tyto změny vnímáme a těšíme se z nich, protože nás podněcují k neustálé kreativitě a pero naší dílny tak nezůstane chvilku v klidu.

Za dobu naší "moderní" kreativní tvorby tak vzniklo mnoho krásných věcí (lampy, lustry, vázy, svícny, kytičky, ... ), kde od prvotního nákresu až po finální tvorbu klademe největší důraz na něžnou krásu, čistotu a preciznost v detailech.

Při navrhovaní kolekcí klademe také důraz na to, aby si s ní zákazníci mohli zařídit ve stejném duchu celý interiér. To je nejlépe vidět u série Melody, kde si můžete pro svůj interiér vybrat několik typů výrobků ve stejném designu v různých barevných provedeních.

Vše pro vás vyrábíme ručně s láskou 🖤

A k tomu máme i plný šuplík dalších nápadů, tak to na vás postupně budeme chrlit :-)

Jarka a Milan


www.jnglass.cz